Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Kokotów

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem Kokotów

Kokotów,małopolskie

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym - Kokotów, gmina Wieliczka Lokalizacja blisko Krakowa - tylko 2 km od granic Krakowa, 1 km od przystanku kolejowego Węgrzce Wielkie. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł900 m² 554,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 9 a - Kokotów, gm. Wieliczka. Jest to działka składająca się z dz. nr 730/5, 729/5, 728/5. Trwają prace związane z rozbudową sieci wod-kan. w drogę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Kokotów

Kokotów,małopolskie

1 270 000 zł150 m² 8 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Nowość W sprzedaży Gotowe domy z pozwoleniem na użytkowanie. Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Kokotów koło.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Kokotów

Kokotów,małopolskie

48 000 €10 000 m² 4,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn 10 000 mkw. we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

2 450 000 zł4 600 m² 533 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Kokotów działka inwestycyjna Z prawomocnym pozwoleniem na budowę! (rozpoczęty dziennik budowy) budynku usługowo-magazynowego 2250 m kw z częścią biurową, socjalną i strzelnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Kokotów

Kokotów,małopolskie

10 800 €2 700 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia od zaraz nowoczesny magazyn A-klasowy we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Kokotów

Kokotów,małopolskie

699 000 zł2 900 m² 241,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę przemysłowo -usługową o powierzchni 29 ar. Media : w odległości ok 40 m. Dojazd : droga bita w odległości 40m. Działka nr 369/1. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł1 100 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka 11 arowa w miejscowości Kokotów obok Wieliczki. Działka w całości budowlana z udziałami w drodze dojazdowej. Działka numer 876. Idealny obszar pod.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Kokotów

Kokotów,małopolskie

22 491 000 zł6 300 m² 3 570 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji! Na sprzedaż hala magazynowo-produkcyjna zlokalizowana w Kokotwie (duże centrum logistyczne), na wschód od Krakowa (13 km do centrum miasta). Wysoki standard wykonania, rok budowy: 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Kokotów

Kokotów,małopolskie

13 552 €3 388 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł2 800 m² 411 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana kokotów! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze i szeregowe. Dla działki zostało wydane.

Szczegóły ogłoszenia

381 000 zł1 270 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki rolno-budowlane w miejscowości Kokotów, pod Wieliczką Powierzchnia działek: - 12,70 a - 12,83 a - 13,15 a - 16,51 a Cena: 30 000 zł/ar Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Kokotów

Kokotów,małopolskie

28 800 €6 000 m² 4,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesna hala 6 000 mkw. + powierzchnia biurowa, we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa uzbrojona

Kokotów,małopolskie

2 850 000 zł9 500 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację działek w Gm. Wieliczka w miejscowości Kokotów. Działka 95 arowa położona przy drodze gminnej asfaltowej z uzgodnionym wjazdem. W gminie obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Kokotów

Kokotów,małopolskie

860 000 zł113,76 m² 7 559,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim plus Wieliczka- kokotów Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim plus, położony w kameralnym budynku 4-lokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn klimatyzowany Kokotów

Kokotów,małopolskie

73 834 €15 382 m² 4,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn 15 382 mkw. + ponad 300 mkw. biura we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kokotów

Kokotów,małopolskie

1 750 000 zł307 m² 5 700,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Jeżeli poszukujecie Państwo dużego komfortowego domu z ogromnym potencjałem, blisko pełnej infrastruktury oraz Krakowa - to ta oferta może spełnić Państwa wymagania. Dom zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Dom z garażem

Strumiany

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:653 m²

Opis mb Estates prezentuje przestronny dwustumetrowy dom wolnostojący po remoncie z możliwością zamieszkania dwóch rodzin! opis nieruchomości - Rok budowy: 1986 - Materiał: pustak - Ocieplenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kokotów +1 km

Działka Mała Wieś

Mała Wieś

550 000 zł800 m² 687,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w malowniczej miejscowości Mała Wieś - zaledwie kilka minut od Wieliczki i niedaleko Krakowa! To idealne miejsce dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kokotów +2 km

Rynek pierwotny

866 780 zł117,90 m² 7 352 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:239 m²

Na sprzedaż nowy, dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 117,9 m, położony na nowym osiedlu w Małej Wsi. Układ: 6 pokoi 2 łazienki pralnia duży, prywatny ogródek 2.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kokotów +2 km

1 070 000 zł94,77 m² 11 290,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Węgrzce Wielkie gm. Wieliczka, nowy dom wolnostojący, 5 pokoi, 2 łazienki, działka 4,5 ar, rekuperacja, rolety zewnętrzne, stan deweloperski opis domu Nowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kokotów +2 km

Rynek pierwotny

799 000 zł77 m² 10 376,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji, której budowa rozpoczęła się w lipcu 2024 roku i została właśnie zakończona. Nieruchomość jest przygotowana do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kokotów +2 km

Rynek pierwotny

820 000 zł161,50 m² 5 077,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Fenig Home oferuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 110 m , z własnym wejściem, dwoma balkonami i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kokotów +2 km

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Węgrzce Wielkie

747 500 zł65 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Proponuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie w ukończonej inwestycji w Węgrzcach Wielkich. Kameralne, zamknięte osiedle składa się z zaledwie czterech lokali, co zapewnia prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kokotów +2 km

Rynek pierwotny

759 000 zł86,54 m² 8 770,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego apartamentu z prywatnym ogrodem w inwestycji Klonowa Park zlokalizowanej w Węgrzcach Wielkich zaledwie ok. 2 km od granicy Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kokotów +2 km

549 000 zł1 182 m² 464,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentuję działkę budowlaną o powierzchni 12 arów , położoną w rozwijającej się miejscowości Węgrzce Wielkie. Ta piękna, płaska działka w kształcie trapezu (wymiary: 22,5m od.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kokotów +2 km

390 000 zł25,18 m² 15 488 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka z potencjałem idealna dla singla, pary lub inwestora. Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko Krakowa? Ta kawalerka to doskonały wybór zarówno jako.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kokotów +2 km

2 000 000 zł500 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Na sprzedaż dom w Czarnochowicach, sprzedawany łącznie z lokalem użytkowym, który może zapewnić pasywny dochód przy wynajmie. Dom po remoncie dachu, instalacji oraz elewacji w 2002 r,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kokotów +2 km

Mieszkanie z ogródkiem

Czarnochowice

725 000 zł50,93 m² 14 235 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ta oferta tylko u nas! Więcej informacji: telefon: iryna 795*606*627 Wszystkie oferty na stronie: Jeśli szukasz mieszkania 3 pokojowego, to ta ALTERNATYWA jest dla Ciebie :).

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kokotów +2 km

3 000 zł58,51 m² 51,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia urządzony, nowoczesny 3 pokojowy apartament z tarasem na osiedlu Wieliczka Park w Czarnochowicach o powierzchni 58,51 m2 przygotowany w wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kokotów +2 km

Rynek pierwotny

822 510 zł85 m² 9 676,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 85 m z przestronnym tarasem 20 m , zlokalizowane w nowoczesnej, kameralnej inwestycji składającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kokotów +2 km

Mieszkanie z garażem

Czarnochowice

750 000 zł46,04 m² 16 290,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Smart Property ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,04 m , położone w Czarnochowicach. Charakterystyka mieszkania Powierzchnia użytkowa: 46,04.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kokotów +2 km

1 200 000 zł130 m² 9 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Na sprzedaż w pełni urządzony i wyposażony dom w zabudowie szeregowej, gotowy do wprowadzenia, stan bardzo dobry - nie wymagający nakładów. Dom o powierzchni całkowitej 130m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kokotów +3 km

Dom z garażem

Sułków

860 000 zł300 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:801 m²

Szukasz domu z przestrzenią do życia i rozwoju? A może chcesz zainwestować w grunt z potencjałem budowlanym w dobrze skomunikowanej i zielonej okolicy? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Kokotów +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Kokotów

Kokotów,małopolskie

28 800 €6 000 m² 4,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn 6 000 mkw. + powierzchnia biurowa, we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Kokotów

Kokotów,małopolskie

10 800 €2 700 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia od zaraz nowoczesny magazyn we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Kokotów

Kokotów,małopolskie

28 800 €6 000 m² 4,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia nowoczesny magazyn 6 000 mkw. + powierzchnia biurowa we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kokotów

Kokotów,małopolskie

1 298 495 zł161 m² 8 055 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom gotowy w 2026! Na osiedlu położonym w urokliwej miejscowości Kokotów, przy ul. Brzozowy Zagajnik, tuż pod Krakowem. Inwestycja zakłada budowę nowoczesnego domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kokotów

Kokotów,małopolskie

1 300 000 zł2 800 m² 464 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana kokotów! objęta planem zagospodarowania przestrzennego i przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne wolnostojące, bliźniacze i szeregowe. Droga dojazdowa gminna. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Kokotów

Kokotów,małopolskie

2 450 000 zł4 600 m² 533 zł/m²